حوله های استخری وسیع ترین سطح برای چاپ تبلیغات شما را نسبت به هر نوع حوله تبلیغاتی دیگر تامین می کند و به طور کلی یکی از بزرگترین کالاهای تبلیغاتی محسوب می شود.

 

 اگر شما هم در صنعت هتلداری و گردشگری فعال هستید، می توانید لوگوی خود را بر روی حوله های تبلیغاتی که در داخل هر اتاق و هر استخر قرار دارند چاپ کنید.


هدیه دادن حوله های استخری به مشتریان قدیمی یا مراجعان استخر و سالن های ماساژ میتواند ایده خوبی باشد.

 حوله های استخری تبلیغاتی در واقع نقش بیلبورد های متحرکی را ایفا می کنند که برند شما را نمایش می دهد.

 

در بین تمامی کالاهای تبلیغاتی، حوله های تبلیغاتی استخری و حمامی یکی از بزرگترین سطوح را برای چاپ تبلیغات فراهم می کند. 

 

علاوه برآن، حوله ها تا چندین سال دوام خواهند داشت. در حال حاضر حوله های استخری و حمامی در رنگ ها، شکل ها، اندازه ها و مدل های بسیار متنوعی عرضه می شوند.


حوله تبلیغاتی استخری در اندازه ها، رنگ ها و جنس های متنوعی عرضه می شوند تا بتوانند تقاضاهای متعدد موجود در بازار را برآورده کنند.

 

اندازه حوله ها از حوله های کوچک دستی تا حوله های استخری بزرگ متغیر است. اما حتی کوچکترین حوله ها هم سطح بزرگی را برای چاپ لوگو یا پیام تبلیغاتی شما فراهم می کنند.


وقتی که هدیه تبلیغاتی شما یک حوله باشد، دیگر جنسیت، سن، اندازه و سایر مشخصات مخاطبتان برای شما فرقی نخواهد داشت. 

در واقع فقط با استفاده از یک کالای تبلیغاتی بر طیف وسیعی از مخاطبان و مشتریان خود از قشرهای مختلف می توانید تاثیر بگذارید.


حوله های تبلیغاتی استخری می تواند برای هر نوع ورزش، استخر، حمام، سالن ماساژ و غیره مناسب باشد.


با اهدای حوله های تبلیغاتی استخری به هواداران و تماشاگرانی که برای تشویق تیم محبوب خود به دیدن مسابقات ورزشی می آیند، می توانید یک راهکار کم هزینه برای تبلیغ محصول خود بر روی حوله های طراحی شده برای هر تیم داشته باشید. 

 

اگر به دنبال یافتن هدایای تبلیغاتی هوشمندانه هستید، حوله های استخری را انتخاب کنید.

Home » حوله ی تبلیغاتی استخری چیست؟