حوله یکی از لوازم شخصی است که هر فرد روزانه چندین بار از آن استفاده می کند.


حوله تبلیغاتی ماندگاری بالایی نسبت به دیگر موارد تبلیغاتی دارد و به دلیل استفاده شخصی و روزانه تاثیر زیادی از بعد تبلیغاتی نسبت به دیگر اقلام فضای تبلیغاتی دارد، بنابراین مثل دیگر لوازم تبلیغاتی که به وفور در اکثر خانواده ها مشاهده می شود، وجود نداشته و معمولا کل حوله های تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرد.


حوله به عنوان یکی از پرکاربردترین و مهم ترین لوازم شخصی و بهداشتی می تواند هدیه تبلیغاتی مناسبی برای شرکت یا برند شما باشد.


 به دلیل استفاده روزانه و همچنین دوام زیاد حوله و ماندگاری طولانی مدت آن، تبلیغ شرکت یا محصول شما بر روی حوله می تواند باز دهی قابل توجهی برای شما داشته باشد.


حوله های تبلیغاتی معمولا به صورت حوله دو رو نخ و یا یک رو مخمل تولید می شود. از لحاظ دوام و کیفیت و همچنین آبگیر بودن، حوله های تبلیغاتی دو رو نخ بهتر هستند و قیمت مناسب تری نیز دارند ولی در مقابل حوله های تبلیغاتی مخملی زیبا ترند ولی آبگیری کمتری نسبت به حوله های تبلیغاتی دو رو نخ داشته و سریعتر کیفیت خود را از دست می دهند.


 حوله تبلیغاتی جهت استفاده برای هدایای تبلیغاتی شرکت ها، ارگان های دولتی، هتل ها، استخر ها، بیمارستان ها و… بسیار مناسب می باشد.


وقتی که هدیه تبلیغاتی شما یک حوله باشد، دیگر جنسیت، سن، اندازه و سایر مشخصات مخاطبتان برای شما فرقی نخواهد داشت. 


در واقع فقط با استفاده از یک کالای تبلیغاتی بر طیف وسیعی از مخاطبان و مشتریان خود از قشرهای مختلف می توانید تاثیر بگذارید.


استفاده از حوله های تبلیغاتی ارزان میتواند باعث مطرح شدن برند شما در زمان طولانی و با تاثیرگذاری بالا شود.


 اصولا حوله، کالای مفید و بادوامی است که تا چندین سال باقی خواهد ماند.


 برای مثال حوله های تبلیغاتی موجود در منزل خود را در نظر بگیرید. خیلی از حوله های کوچک شما ممکن است زمانی به عنوان حوله های تبلیغاتی استخری و یا حوله های حمام استفاده می شده و با گذشت زمان فقط کاربرد آن تغییر کرده است.

Home » چرا از حوله برای تبلیغات استفاده کنیم؟